Nasze Ceny

Na pewno zauważyliście, że ceny naszych zestawów ciągle się zmieniają. Być może zastanawia Was, skąd się to bierze i czy przez przypadek nie kroimy Was, nomen omen, na zielenienie? Na szczęście nie macie się czego obawiać, bo robimy wszystko, żeby Wasze zakupy u nas były nie tylko wygodne, ale i uczciwie wycenione. Na szczęście dzięki bezpośrednim relacjom z lokalnymi rolnikami i zagranicznymi hodowcami możemy dostarczać Wam produkty wysokiej jakości w cenach znacznie niższych niż znajdziecie na straganach i w osiedlowych sklepach.  

A teraz uważajcie, bo zdradzimy Wam największą tajemnicę zmian cen w Zielonej Skrzynce! Ceny warzyw i owoców podlegają znaczącym, cyklicznym wahaniom w ciągu roku – o i już! Najwięcej zależy od pogody i pory roku, które decydują o obfitości zbiorów i dostępności krajowych produktów, a tych w zimnych miesiącach często po prostu w Polsce nie ma. Ale jeśli pomyślicie, że czasem zbyt obfite deszcze na Mazowszu lub nieoczekiwany przymrozek na południu Europy potrafią w ciągu kilku dni podbić ceny produktów o 100%, to wychodzi na to, że wybraliśmy sobie całkiem emocjonujący zawód.

 

 

 

Nasze zestawy na pierwszy rzut oka mogą nie wydawać się najtańszym wyborem, ale to tylko pozór, bo czy zwróciliście uwagę na to jakie one są duże? Nasza przeciętna skrzynka to ponad 15 kg i około 30 produktów najwyższej jakości, które skutecznie wypełnią Wam lodówkę, nie pustosząc przy okazji portfela.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium